Куртка джинсова коротка жіноча джинсовка синя
розм С \42 ширина-92 пояс-82см
довжина 54 рукав 63
розм М\44 ширина 96см пояс 84см
довжина 55 рукав 64
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | коттон |
| Колір | Синій |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








