Стильна кашемірова сорочка в клітинку 💕Затишна, м’яка й надзвичайно комфортна! Ідеально поєднує трендові кольори.Моделька з каптуром
Матеріал: кашемір🌟Якість гарна.🏷
Розміри: універсальний (42-48)
Вімірі: ширина 112см
Довжина 74 см.
Довжина рукава — 53 см
.Ширина плечей — 50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Оливковий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Жаккард |
| Силует | Прямий |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴









