
Куртка легкая демісезонна утеплена вітровка чоловіча чорна хакі
795 ₴
- В наявності
- Код: 711
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка легка утеплена вітрівка чоловіча утеплена синтепоном ( щільність 40). на весну осінь
розм Л \48 ширина106 см
довжина 67 плечі 46 рукав 65
розм. ХЛ\50 ширина 108см
довжина 68 плечі 47 рукав 66
розм2ХЛ\52 ширина 112см
довжина 72 плечі 48 рукав 66
розм 3ХЛ\54 ширина 116см
довжина 70 см плечі 49 рукав 67
розм 4ХЛ\56 ширина 12см
довжина 71 плечі 50 рукав 69
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Класичний |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







