
Куртка утеплена вітровка чоловіча демісезонна чорна
795 ₴
- В наявності
- Код: 312 ч
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка легка утеплена вітрівка чоловіча утеплена синтепоном сіра ( щільність 20). на весну осінь не продувається
З внутрішньої сторони на підкладці.
капюшон знімний
розм Л \48 ширина104 см
довжина 69 плечі48 рукав 65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Класичний |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








