
Куртка легкая демісезонна утеплена вітровка чоловіча чорна хакі
795 ₴
- В наявності
- Код: 311
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка легка утеплена вітрівка чоловіча утеплена синтепоном ( щільність 40). на весну осінь не продувається капюшон знімний по низу затяжки
розм Л \48 ширина108 см
довжина 71 плечі48 рукав 65
розм. ХЛ\50 ширина 112см
довжина 72 плечі 50 рукав 66
розм2ХЛ\52 ширина 116см
довжина 72 плечі 51 рукав 67
розм 3ХЛ\54 ширина 118см
довжина 74 см плечі52 рукав 67
розм 4ХЛ\56 ширина 122см
довжина 75 плечі 53 рукав 68
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Класичний |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








