
Куртка утеплена вітровка чоловіча демісезонна
795 ₴
- В наявності
- Код: 8808
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітрівка чоловіча легка утеплена синтепоном ( щільність 20). на весну осінь не продувається
На рукавчиках та внизу виробу еластичні манжети.
З внутрішньої сторони на підкладці.
🌱Сезон: демісезон.
Розмір 58 ширина 122 см
Довжина 77 см. рукава - 66 см.
Ширина плечей — 50 см.
Низ — 126 см.
Розмір 60 ширина 130 см
Довжина 80 см.
рукава - 69см. плечі — 51 см.
Низ — 128 см.
Розмір 62 ширина 134см
Довжина - 81 см.рукава - 70 см.
плечі — 54 см.
Низ —132 см.
Розмір 64 ширина 136см довжина - 83 см.
рукава - 70 см.плечі 55 см.
Низ — 134 см.
Розмір 66 ширина 140 см Довжина - 84 см.
рукава - 70 см.
плечі — 56 см.
Низ — 138 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 66 |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу по спинці | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








