
Куртка утеплена вітровка чоловіча демісезонна
795 ₴
- В наявності
- Код: 1309 с
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітрівка чоловіча легка утеплена синтепоном ( щільність 20). на весну осінь не продувається
На рукавчиках та внизу виробу еластичні манжети.
З внутрішньої сторони на підкладці.
🌱Сезон: демісезон.
Розмір 54 ширина 118 см
Довжина 70 см. рукава - 63 см.
Ширина плечей — 51 см.
Низ — 106 см.
Розмір 56 ширина 124 см
Довжина 71 см.
рукава - 65 см. плечі — 53 см.
Низ — 110 см.
Розмір 58 ширина 126см
Довжина - 74 см.рукава - 65 см.
плечі — 54 см.
Низ —114 см.
Розмір 60 ширина 130см довжина - 76 см.
рукава - 67 см.плечі 55 см.
Низ — 118 см.
Розмір 62 ширина 134 см Довжина - 78 см.
рукава - 69 см.
плечі — 56 см.
Низ — 122 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







