
Куртка Пальто 62 стьобане тонке плащ утеплене жіноче
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 392316
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче легке демісезонне стьобане куртка довга на весну утеплювач синтепон 50
Легке тонке тепле пальто демісезонне весна осінь
із капюшоном( знімний)
розмір 48\50 ширина116 \124см блакитн
довжина100см плечі44 рукав 65см
розмір 52\54 ширина120\132см нема
довжина 100 рукав 68
розмір 56\58 ширина130 \142 см нема
довжина 101 см рукав 69 см
розмір 60\62 ширина140\150см чорна
довжина102см . рукав68см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62/64 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват стегон | 150 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Стьобана |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴