
Куртка Пальто стьобане тонке плащ утеплене жіноче
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 392316
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче легке демісезонне стьобане куртка довга на весну утеплювач синтепон 50
Легке тонке тепле пальто демісезонне весна осінь
із капюшоном( знімний)
розмір 48\50 ширина116 \124см
довжина100см плечі44 рукав 65см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бежевий |
| Вид пальто | Стьобана |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






