
Куртка Пальто стьобане тонке плащ утеплене жіноче
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 392316
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальто жіноче легке демісезонне стьобане куртка довга на весну утеплювач синтепон 50
Легке тонке тепле пальто демісезонне весна осінь
із капюшоном( знімний)
розмір 48\50 ширина116 \124см
довжина100см плечі44 рукав 65см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Блакитний |
| Вид пальто | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴