куртка чоловіча зимова стьобана синя . капюшон знімний на липучках закриває горло, на затяжках.кармани на молніях.
по низу курточки затяжки. на рукавах трикотажні манжети.
Матеріал: Плащівка,холофайбер 250
Розмір Л\46 чорний нема
ширина 104см
Довжина рукава: 75 см
Довжина виробу: 70 см
Розмір ХЛ\50 темно синій на 48
ширина 108 см
Довжина рукава: 82 см
Довжина виробу: 76 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезон | Осінь/Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Темно-синій |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴









