
Куртка довга парка пальто пуховик зимова чоловіча
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 869
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка довга чоловіча зимова з капюшоном чорна
Стильна чоловіча куртка зі знімним капюшоном із регуляторами. Застібається на блискавку Матеріал: плащівка
Наповнювач: холофайбер 150/200.
Розмір 48 : ширина 116 см
Довжина виробу - 94 см.
Довжина рукава - 66 см.
Ширина плечей — 48 см
Низ — 120 см.
Розмір 50 ширина 120 см
Довжина виробу - 96 см.
Довжина рукава - 66 см.
Ширина плечей — 50 см.
Низ — 124 см.
Розмір 52 : ширина 122см
Довжина виробу - 96 см.
Довжина рукава - 66 см.
Ширина плечей — 52 см.
Низ — 128 см.
Розмір 54 : ширина 128 см
Довжина виробу - 98 см.
Довжина рукава - 68 см.
Ширина плечей — 54 см.
Низ —132 см.
розмір 56 ширина 132см
Довжина виробу - 98 см.
Довжина рукава - 68 см.
Ширина плечей — 56 см.
Низ — 136см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Прорізні |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
| Розмір чоловічого одягу | 54 |
| Розмір чоловічого одягу | 52/54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








