Куртка чоловіча зимова стьобана тепла чорна хакі
Куртка з знімним капюшоном на шнурівці.
На рукавчиках еластичні манжети.
Матеріал: плащівка
Наповнювач: синтепон 200. зима
На моделі розмір 54.
Зріст моделі 183 см.
Розмір М/46ширина 104 см
Довжина виробу — 72 см.
рукава — 64 см.
плечі — 44 см.
РозмірЛ/48:ширина108 см нема
Довжина виробу — 74 см.
Довжина рукава — 66 см.
Ширина плечей — 46 см.
Розмір ХЛ/50:ширина 112 см
Довжина виробу — 76 см.
Довжина рукава — 68 см.
Ширина плечей — 48 см.
Розмір 4ХЛ/56: ширина 124 см
Довжина виробу — 80 см.
Довжина рукава — 72 см.
Ширина плечей — 54 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Хакі |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴






