Куртка чоловіча зимова стьобана тепла чорна синя
Куртка зі знімним каптуром на шнурівці.
Застібається на блискавку.Присутня пара кишень, що застібаються
На рукавчиках еластичні манжети.
Матеріал: плащівка
Наповнювач: синтепон 200.
🏷Розміри: 48, 50, 52, 54, 56, 58
На моделі розмір 54.
Зріст моделі 183 см.
Розмір М\46 ширина 104 см нема
Довжина виробу - 72 см.
рукава — 64 см.
плечі - 44 см.
РозмірЛ\48:ширина108см
Довжина виробу - 74 см.
Довжина рукава - 66 см.
Ширина плечей — 46 см.
Розмір ХЛ\50:ширина 112см
Довжина виробу - 76 см.
Довжина рукава - 68 см.
Ширина плечей — 48 см.
Розмір2ХЛ\52:ширина 116 см нема
Довжина виробу - 76;см.
Довжина рукава - 70 см.
Ширина плечей — 50 см.
Розмір 3ХЛ\54: ширина 120см
Довжина виробу - 78 см.
Довжина рукава - 72 см.
Ширина плечей — 52 см.
Розмір 4ХЛ\56: ширина 124 см
Довжина виробу - 80 см.
Довжина рукава - 72 см.
Ширина плечей — 54 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Темно-синій |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
- Ціна: 965 ₴








