Куртка чоловіча зимова стьобана чорна синя
Куртка зі знімним каптуром на шнурівці.
Застібається на блискавку.Присутня пара кишень, що застібаються
На рукавчиках еластичні манжети.
Матеріал: плащівка
Наповнювач: синтепон 200.
Розмір М46ширина 104 см
Довжина виробу - 72 см.
рукава — 64 см.
плечі - 44 см.
РозмірЛ\48:ширина108см
Довжина виробу - 74 см.
Довжина рукава - 66 см.
Ширина плечей — 46 см.
Розмір ХЛ/50:ширина 112см нема
Довжина виробу - 76 см.
Довжина рукава - 68 см.
Ширина плечей — 48 см.
Розмір2ХЛ/52 ширина 116 см
Довжина виробу - 76;см.
Довжина рукава - 70 см.
Ширина плечей — 50 см.
Розмір 3ХЛ/54 ширина 120см
Довжина виробу - 78 см.
Довжина рукава - 72 см.
Ширина плечей — 52 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Темно-синій |
| Тип кишень | Прорізні |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴




