чоловіча зимова стьобана чорна куртка
капюшон знімний на липучках закриває горло, на затяжках.
кармани на молніях.
по низу курточки затяжки. на рукавах трикотажні манжети.
утеплювач їнсулейт щільність 170 на евро зиму
розм 48-56 повномірні
розм 48
ширина -112см довжина 73см
плечі 47см рукав 68см
розм 50
ширина-116 довжина75
плечі 49 рукав 70
розм 52
ширина -120 довжина-75
плечі- 50 рукав- 72
розм 54 нема
ширина-124 довжина 78
плечі-52 рукав-72
розм 56 нема
ширина-130 довжина-80
плечі-54 рукав-73
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезон | Осінь/Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Стійка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Довжина виробу по спинці | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон пуховика | Півпальто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴









