-15%

Куртка дублянка чорна косуха жіноча
1 399 ₴
1 189,15 ₴
- В наявності
- Код: 3222
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка косуха дублянка чорна на молнії
Дублянка жіноча чорна з єко замші і єко хутра
куртка косуха вільна тепла на зиму
утеплювач щільна овчина під горло затібається воротник
ширина 116 см
довжина 70 см
рукав 63 см
розмір М ка на 46/48/50/52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Колір | Чорний |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина виробу | 70 см |
| Сезон | Зима |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189,15 ₴







