вітровка легка куртка чоловіча світла хакі
верх плащівка ( щільна-дощовик!)
на підкладці , капюшон знімний
| разм | грудь | низ | довжина | плечі | рукав | |
|
|
||||||
| 52\54 | 120 | 110 | 70 | 49 | 68 | |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу по спинці | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






