коротке пальто кашемірове елегантне
кардиган короткий під пояс
тканина пальтова теплий штучний кашемір (акріл, полієстр)
ХS\42-46 ширина 104 см
довжина70\80 см
плечі 50 рукав 56см
S\44-48 ширина 108 см
довжина 70\80 см
плечі 52 рукав 57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&M |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Фіолетовий |
| Вид пальто | Пальто - сорочка |
| Тип тканини | Пальтовая тканина |
| Склад | поліестр |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Довжина виробу | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









