Куртка подовжена жіноча вітровка на підкладці червона з чорним з знімним капюшоном Верх плащівка
В середині тонкий утеплювач синтепон 50 + підкладка
розмк по грудях на стегнах довж плечі рукав
50 108 118 71 40 66 52
Червона куртка з орнаментом тонка легка на весну осінь Куртки весняні великі розміри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Колір | Червоний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 114 см |
| Стан | Новий |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









