Куртка вітровка жіноча сіра зелена Утеплена синтепоном 100.
На весну осінь.
розмір ширина довжина рукав плечі
M/46 100 63 62 40
На моделі 44 р. параметри моделі 88 см по грудях зріст 169 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




