Куртка пуффер укорочена модель оверсайз,
розмір ширина довжина рукав
XL/46 112 50 64
коротка чорна з яскравим неоновим коміром і планкою. Утеплена синтепоном 150. На весну, осінь та єврозиму Вільна зручна трендова . Ідеальний вибір на весняно осінній сезон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 49 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 100 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









