Зимова жіноча Куртка подовжена оверсайз тепла зручна. практична утеплювач штучний пух
модель оверсайз повномірні . навіть великомірять на 1-2 розміри
Куртка з високим комірцем та каптуром.
Застібається на подвійну блискавку та металеві кнопки.
На талії та по низу присутня затяжка.
Матеріал : комбінована плащівка, штучне хутро.
Наповнювач: пух 200/250.
Розмір 42\44 ширина 112см
Довжина- 76 см. рукава - 52 см.
плечей — 57 см.
Низ — 120 см.
Розмір 44\46 ширина 114см
Довжина 76 см.
рукава - 52 см.
плечі — 58 см.
Низ — 124 см.
Розмір 46\48 ширина 116см
Довжина - 78 см. рукава - 54 см.
плечей — 59 см.
Низ — 128 см.
Розмір 48\50 ширина 118см
Довжина - 80 см. рукава - 56 см.
плечей — 60 см
Низ — 132 см.
Розмір 50\52 ширина120см
Довжина - 82 см. рукава - 58 см.
плечей — 62 см.
Низ — 136 см.
Розмір 52\56 ширина 122
Довжина - 84 см.рукава - 60 см.
плечей — 63 см.
Низ — 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visdeer |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Перо |
| Колір | Молочний |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
| Колір хутра | Белый |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Фасон пуховика | Пальто |
- Ціна: 1 090 ₴









