Піджак жіночий бежевий подовжений на подкладке ткань костюмка -трикотаж (не тонка) не скочується не мнеться не зсідається не деформується під час прання (поліестер)
грудь\талія\стегна плечі рук бицепс довж
М -46 94\88\98\ 37 61 30 72
красиво облягає по фігурі трохи тягнеться, не стискує довжин. є невеликі підплічники для чіткого силуету піджак універсальний як для офісу, так і для повсякдення. простий у догляді та пранні модель на фото 169 см зріст
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Стиль | Міський |
| Фасон рукава | З підплічниками |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




