куртка еко шкіряна косуха жіноча
Застібається на блискавку та ремінець.
Всередині на підкладці.
Розмір С 44\ 46 ширина 112см
Довжина виробу — 60см.
Довжина рукава — 55 см.
Ширина плечей — 52 см.
Застібається на блискавку та ремінець.
Всередині на підкладці.
Розмір С 44\ 46 ширина 112см
Довжина виробу — 60см.
Довжина рукава — 55 см.
Ширина плечей — 52 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








