Літні кросівки білі кеди сліпони жіночі на шнурівці верх екошкіра шкіряні в дірочку
підходять на середне повну ногу
повітропроникні легкі перфоровані підошва легка гнучка
36. 23см
37 23.5см
38\24
39 24.5.
40\25
41\25.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 23 см |
| Перфорація | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 2,5 |
| Висота платформи | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴








