Курткакоротка пуффер укорочена модель оверсайз,утеплена синтепоном 150\200 щільнысть (еврозима, холодна весна)
| розмір | ширина | довжина | рукав |
| М/42 черн,беж | 100 | 48 | 63 |
| L/44чорн, бежев | 108 | 49 | 63 |
| XL/46 чорн, бежев | 112 | 50 | 64 |
коротка бежева з яскравим неоновим коміром і планкою. Утеплена синтепоном 150. На весну, осінь та єврозиму
Вільна зручна трендова . Ідеальний вибір на весняно осінній сезон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Бежевий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







