
Куртка жіноча демісезонна блакитна стьобана
695 ₴
- В наявності
- Код: 105 блакит
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка легка на весну стьобана жіноча великих розмірів блакитна
застібка кнопки
всередині підкладка розміри повномірні навіть великомірять
утеплювач- сінтепон 30
| розмір | грудь | стегна | довжина | рукав | |||
|
46-48 58-60 |
114 138 |
122 150 |
70 72 |
64 66
|
|||
| 62-64 | 143 | 160 | 73 | 66 | |||
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60/64 |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват стегон | 160 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Блакитний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴








