Шорти джинсові чоловічі світло-сірі літні довгі шорти джинс стрейч на Літо осінь
тягнуться середньо- підбирайте розмір поясу як по поясу пройдете то по бедрам сядут
| разм | стегна | пояс | довжина | внутр шов |
| 29\44 | 92 | 64 | 54 | 28 |
| 30\46 | 94 | 66 | 54 | 28 |
|
31\48 32\48 |
96 98
|
78 79 |
56 56 |
29 29 |
|
33\50 34\50 |
100 104 |
80 82 |
57 57 |
30 30 |
| 36\52 нема | 108 | 84 | 58 | 31 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип товару | Шорти |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 78 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Тип тканини | Джинс |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Сірий |
| Довжина шорт від лінії талії | 56 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴







