
Куртка довга пальто жіноча зелена з капюшоном
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 3192
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
куртка довга зимова зелена насичений колір з капюшоном (не знімається) синтепон 200 зима
якість фабрична, плащівка щільна матова фурнітура надійна. легкий теплий пуховик не на одну зиму
розм ХС\42 по грудях 96 см
низ 100см довжина 90 плечі рукав
розм ХС\42 по грудях 96 см
низ 100см довжина 90 плечі 39 рукав 63
розм С\44 по грудях 100 см
низ 106 см довжина 92 плечі 40 рукав 64
розм М\46 по грудях 106 см
низ 110см плечі 41 рукав 64
розм Л\48 по грудях 110 см
низ 118 см довжина 92 плеч 42і рукав 65
розмХЛ\50 по грудях 114
низ 122см довжина 93 плечі 42 рукав 65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Зелений |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 93 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴








