Жилетка жіноча демісезонна осень весна
Утеплена синтепоном.100 150
Зі зручними кишенями та глибоким капюшоном
Повномірні розміри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Колір | Пудровий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Капюшон | Вшитий |
| Вид утеплювача | Синтепон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴


