
Юбка джинсова жіноча підліткова дівчача коротка стрейч 42 44 46
299 ₴
- В наявності
- Код: 1112
+380 (93) 517-49-93
Надіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
́джинсова спідниця, яка підкреслює вашу фігуру >
Низ спідниці не оброблено, що додає їй оригінальності.
Юбка на підкладі, під закладка зробила шортами, що не дозволяє спідниці повзти вгору
показано на фото (wink)
Мартеріал: джинс-стреч.
→ Розмери:
М, 42. Бедра 80 пояс 64. Довжина 40 см
L,. 44. Бедра 82. Пояс 65 довжина 40 см
XL 46 Бедра 86 пояс 76 довжина 41 см
розтягуються на 10 15 см для середнього облягання
На моделі розмір L
_Параметри моделі:_
90-70-92
Зріст 165 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват талії | 65 см |
| Обхват стегон | 82 см |
| Вид спідниці | Спідниця-шорти |
| Силует | Прилеглий |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | коттон |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Джинс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







