Пальто кардиган елегантне під пояс на невеликий зріст ( до середього)
склад 30% вовна + 70 поліестер
на атласній підкладці
легка тепла трикотажна тканина не мнеться не скатується!
є пояс і кишені
довжина вище коліна
розміри Л (4\486) 100 см ширина
загальна довжина 85 см
від горловини до пояса 40 см/
рукав спущений 50 см
ХЛ (48\50) ширина 112 см
довжина пальто 90 см
довжина від горловини до пояса 43 см
довжина рукава 52 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Пальто-халат |
| Тип тканини | Букле |
| Матеріал підкладки | Атлас |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





