
Сорочка жіноча тепла чорно біла клітинка вільна 44 46 48
395 ₴
- В наличии
- Код: 2800
+380 (93) 517-49-93
Надіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сорочка вільна широка тепла жіноча «гусяча лапка» мілка клітинка чорно біла утеплена
розмір
ширина
довжина
плечі
38 С
104
72
64
lor
40 М
110
72
65
42 Л
44 ХЛ нема
112
114 нема
73
73
65
65
Стильно і оригінально та ще й з улюбленим забарвленням «гусяча лапка»,
сорочка з необробленими швами і краями виглядає просто нереально стильно (fire) (fire) (fire)
Застібається на гудзики, є дві нагородні кишені і дві бічні (like)(like)(like)
🇨🇳Країна виробник:
Фабричний Китай 🇨🇳
кашемір🏷
Розміри: 36, 38, 40, На моделі 38.
Параметри моделі: 87 74 94 зріст 169см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Рубашка |
| Длина от горловины до низа изделия | 73 см |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Застежка | Пуговицы |
| Международный размер | S/M |
| Обхват бедер | 104 см |
| Обхват груди | 104 см |
| Размер женской одежды | 44/46 |
| Свойства ткани | Гигроскопичность, Воздухопроницаемость |
| Сезон | Всесезонный |
| Силуэт | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Повседневный |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Тип ткани | Кашемир |
| Узоры и принты | Гусиная лапка |
| Фасон рукава | Длинный |
| Фасоны | Удлиненная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина изделия | 104 см |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴







