
Костюм літній ллянний жіночий малиновий 50\52
455 ₴
- В наличии
- Код: 1212
+380 (93) 517-49-93
Надіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Костюм літній жіночий яскравий рожевий зі спідницею натуральний склад
Лляний костюм на спідничку дуже легкий вільний. Блуза оверсайз вільна на ґудзиках, спідниця пряма з додатковим запахом, (не просвічується)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Верх | Блузон |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Застежка | Пуговицы |
| Костюм состоит из | юбка, Рубашка |
| Обхват бедер | 106 см |
| Обхват груди | 118 см |
| Обхват талии | 118 см |
| Размер женской одежды | 50/52 |
| Свойства ткани | Воздухопроницаемость |
| Сезон | Весна/Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип | Повседневный костюм |
| Тип ткани | Лен |
| Фасон рукава | До локтя |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴








