Спідниця джинсова довга пряма синя жіноча💙💛 ДЖИНСОВА СПІДНИЦЯ 💙💛 Подовжена модель
Присутні кишені та розріз позаду. ✂️Матеріал : джинс. ⭐️
Якість гарна 🏷 Розміри: S, M,,
На Стефанії розмір М
Параметри моделі: 87-74-94 Зріст 169см 📏📏📏
Виміри: Розмір
S: \42
бедра —84 см.
пояс—64 см.
Довжина 77 см.
Низ — 48 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер женской одежды | 42/44 |
| Обхват талии | 64 см |
| Обхват бедер | 84 см |
| Вид юбки | Миди |
| Силуэт | Прямой |
| Посадка | Средняя посадка |
| Цвет | Синий |
| Тип ткани | Джинс |
| Состав | коттон |
| Стиль | Классический |
| Длина изделия | 79 см |
| Количество карманов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | S-M |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴









