джинсовка жіноча коротка вільна оверсайз жіноча
виміри ширина 118 см довжина 50 см
джинс м'який рефлений середньої щільності
экслюзивна модель джинсування.Незвичайний вибитий принт по всій джинсовці, модель доповнена коміром із еко шкіри (inlove)Є дві нагрудні кишеньки, всі гудзики металеві (heart_lock)(scissor)
Матеріал: джинс котон.🇨🇳 Країна виробник: Китай 🇨🇳*
🏷 Розмір: L*На моделі розмір L.Параметри моделі 87-74-94Зріст 169см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид куртки | Джинсовая |
| Длина от горловины до низа изделия | 50 см |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Застежка | Пуговицы |
| Капюшон | Без капюшона |
| Обхват груди | 118 см |
| Размер женской одежды | 48/50 |
| Состав | джинс коттон |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Джинс |
| Цвет | Голубой |
| Ширина изделия | 118 см |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴









