*_(yellow_heart)(blue_heart) ЛОСИНИ FENDI/ЕКО ШКІ НА БАЙКЕ
Лосін адже не може бути багато
крута модель лосин з екошкіри
разм
пояс
стегна
довжина
вн.шів
пройма
40/42
62+5
70+10
91
66
26
на 40розмір ХS на стегна 80 см один розмір
) З брендовими лампасами *FENDI*, які ідеально доповнюють модель (fire) (fire) (fire) Ідеально сідають на фігурах і підкреслюють її переваги (like) (shooting_star)
) Утеплені тонкою байкою, з гумкою на талії (shooting_star) (shooting_star) (shooting_star) (scissor) Матеріал: екошкіра на байці.
🇨🇳Країна-виробник: Китай 🇨🇳 *🏷 Розміри: L На моделі розмір XLПараметри моделі 87-74-94Рост 169 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fendi |
| Вид изделия: | Лосины |
| Длина по шаговому шву | 66 см |
| Международный размер | XS/S |
| Обхват бедер | 80 см |
| Обхват талии | 65 см |
| Отделка и украшения | Аппликация |
| Посадка | Завышенная талия |
| Размер женской одежды | 40/42 |
| Свойства ткани | Эластичность высокая / Стрейч |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Искусственная кожа |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴









