<Куртка жіноча зимова фіолетовий чорний пальто пуховик жіноча підліткова із високим коміром із натурального хутра
Легке красива дуже тепле і зручне На розміри 42 44 46 розмір по грудях талія стегна довжина плечі рукав
С 40-42 88 76 100 82 40 61
Л 42\44 90 80 102 82 41 61
ХЛ 44\46 96 82 104 82 41 61 нет
рукави утеплені хутряними мутоновими манжетами + еластичний пояс з металевою бляхою у вигляді метелика також прикрашена декоративними шкіряними гудзиками. Наповнювач 90% гачачий пух Не лізе не сиплеться Якість відмінна Фабричний китайський завод FLAMEOFFRIE ( бутіковий дорогий сегмент)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер женской одежды | 42/44 |
| Обхват бедер | 98 см |
| Обхват груди | 88 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Стиль | Городской |
| Вид утеплителя | Пух |
| Мембрана | Да |
| Тип воротника | Стойка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Свойства ткани | Эластичность высокая / Стрейч, Водоупорность, Воздухопроницаемость |
| Длина рукава изделия | 61 см |
| Ширина изделия | 88 см |
| Длина от горловины до низа изделия | 82 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴








