
Куртка зимова пуховик жіноче пальто Peercat біла з синім 46-48
1 400 ₴
- В наличии
- Код: 42
+380 (93) 517-49-93
Надіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Куртка зимова пуховик жіноче пальто Китай фабрика Peercat дуже популярна якісна марка Довга куртка підлозі біле пальто з синім хутром і рукавами З боків еластичні вставки для облягання по фігурі та зручності руху + еластичний пояс прикрашений дрібними стразами Дуже красива дуже зручна та тепла
Всередині пух і перо (Не лізе!)
у нас Найнижча ціна на цю марку зверніть увагу!!
Якість відмінна! Будете носити і радіти!
По грудях 100 см Стегна 104 см Довжина 80 см Плечі 40 Рукав 64 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Peercat |
| Страна производитель | Китай |
| Вид утеплителя | Пух, Синтепон |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Обхват бедер | 106 см |
| Обхват груди | 100 см |
| Обхват талии | 94 см |
| Размер женской одежды | 46/48 |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Городской |
| Тип ткани | Плащевка |
| Фасон пуховика | Полупальто |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴








