Куртка коротка зимова з капюшоном на синтепоні широка внизу на гумці
в наявності тільки біло-зелене (см фото) сірої немає тепла на зиму єврозиму. капюшон знімний в наявності колір тільки сіро-зелений!
розмір ширина довжина рукав
42/44 108 63 64
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплителя | Синтепон |
| Длина от горловины до низа изделия | 63 см |
| Длина рукава изделия | 64 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Съемный |
| Обхват груди | 108 см |
| Размер женской одежды | 42/46 |
| Свойства ткани | Водоупорность |
| Сезон | Осень/Зима |
| Состояние | Новое |
| Ширина изделия | 108 см |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴





