
Комбінезон літній жіночий світлий трикотажний
425 ₴
- В наличии
- Код: 88260
+380 (93) 517-49-93
Надіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
*_🤍ЖЕНСКИй КОМБИНЕЗОН *Бренд BALENCIAGA
розмір
грудь
стегна
внутр.шоа
довжина
З
84
88
68
92
М
88
90
68
92
Л нема
92
100
70
94
Ідеальний комбінезон на спекотне літо, не сковуватиме рухів і ви почуватиметеся максимально комфортно.
🤍Завдяки тому, що комбінезон трикотажний, на ньому немає застібок, але є поясок, який виділить вашу талію.
✂️Материал: трикотаж.
Країна-виробник: Україна Розміри : с м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Balenciaga |
| Длина по шаговому шву | 68 см |
| Обхват бедер | 90 см |
| Обхват груди | 88 см |
| Размер женской одежды | 44/46 |
| Свойства ткани | Эластичность высокая / Стрейч, Воздухопроницаемость |
| Сезон | Весна/Лето |
| Сезонность | Лето |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 425 ₴







