Куртка вітровка бомбер коротка чорна жіноча 44 46
разм
по грудях
довжина
рукав
плечі
44-46
88 +10смс
52
64
38
Куртка дуже гарної якості
На два замки
Горло закриває повністю
Рукав на широкій декоровані гумці красиво облягає зап'ястя й захищає від вітру
Внизу теж широка м'яка гумка щільно прилягає до попереку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид куртки | Короткая |
| Длина от горловины до низа изделия | 52 см |
| Длина рукава изделия | 62 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Обхват груди | 95 см |
| Размер женской одежды | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Плащевка |
| Цвет | Черный |
| Ширина изделия | 120 см |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴




