шорты мужские джинсовые стрейч черные
Шорти на кожен день.🔥Присутні кишені.На талії еластична резинка та шнурівка. Гарно сідають, комфортні та зручні.🌱Сезон: літо.
✂️Матеріал : джинс/стрейч.
Розміри: 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36.На моделі розмір 34.Зріст моделі- 183 см. 📏📏📏
Виміри:
Розмір 28\44:бедра - 92см.пояс 64 см.Довжина 52 см
Розмір 29\46 :бедра 94см.пояс- 70 смДовжина54 см.
Розмір 30\46:бедра - 96см.пояс- 72 см.Довжин56см
Розмір 31\48 :бедра - 100 см.пояс - 74 см.Длина - 56 см.
Розмір 32\48:бедра- 50 см.пояс - 38 см
Длина- 57 см.
Розмір 33\50 :бедра - 104 см.пояс -80см.Довжина 58 см.Длина 58см
Розмір 34\50:бедра - 106 см пояс - 82 см
Длина 58 см
Розмір 36\52 :бедра 108 см.пояс 84 см
.Длина 59 см
бриджи до колен черные ,стрейчевые джинсовые 💙💛
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип товара | Шорты |
| Размер мужской одежды | 48 |
| Обхват талии | 78 см |
| Обхват бедер | 100 см |
| Тип ткани | Джинс |
| Посадка | Средняя посадка |
| Цвет | Черный |
| Длина шорт от линии талии | 58 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | L |
| Размер мужских шорт | 32 |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴








